SCOOLtura

A- A A+

W dniach 22 -26 marca 2021 klasa 6e wraz z wychowawczynią  Panią Izabelą Flisiewicz realizują SCOOLTURĘ pod hasłem „Kultura i szacunek tworzą twój wizerunek”, dlatego przygotowaliśmy dla Was prezentację oraz krzyżówkę. Zachęcamy do obejrzenia.

Krzyżówka

 

                                                                               Klasa 6e wraz z wychowawczynią

Klasa 7 c serdecznie zaprasza  do obejrzenia prezentacji „Pozytywne myślenie ma znaczenie”- jest to tytuł naszej scooltury. Pozytywne myślenie, czyli pozytywne nastawianie do życia i ludzi pomaga w osiąganiu wyznaczonych celów, wydłuża życie i daje poczucie szczęścia. Myślenie pozytywne jest bardzo dobre, ponieważ każdy człowiek ma mocne strony, nie warto się podłamywać ani poddawać. Kiedy mówimy o sobie w pozytywy sposób, jesteśmy silni, Zaprasza klas 7 C z wychowawcą .

Bądź eko – śmietnik nie jest daleko! To hasło, które w ramach Scooltury rozpracowali uczniowie klasy VI g. Zapraszamy do uważnego  obejrzenia naszej prezentacji.

W lutym klasa 7D w ramach zajęć z wychowawcą realizowała program scooltury na temat pierwszej pomocy. W ramach przydzielonego zadania rozmawialiśmy na temat udzielana pierwszej pomocy, tworzyliśmy hasła promujące odpowiednie zachowania i przygotowaliśmy prezentację na ten temat. Zachęcamy do jej obejrzenia.

Uczniowie klasy 7D wraz z wychowawcą.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji będącej efektem pracy naszej klasy w ramach projektu SCOOLTURA. Mamy nadzieję, że oglądających skłonimy do zastanowienia się nad szczeniackimi zachowaniami i że będą one w naszej szkole rzadkością. Pozdrawiamy, klasa 6D

Prezenatcja klasy 6D

Klasa 6D wraz z wychowawcą